Het bestuur

De Young Sitech Community wordt gerund door een aantal enthousiaste jonge Sitech’ers die zich bezighouden met het organiseren en verzorgen van de events. Benieuwd wie dit zijn? Kijk dan verder bij The professionals op deze pagina!

The professionals

Dylan Habraken

Dylan Habraken

dylan.habraken@sitech.nl

Danique Wouters

Danique Wouters

danique.wouters@sitech.nl

Eefje Teeuwen

Eefje Teeuwen

eefje.teeuwen@sitech.nl

Sara Vanderheyden

Sara Vanderheyden

sara.vanderheyden@sitech.nl

Koen Drummen

Koen Drummen

koen.drummen@sitech.nl

Stan Schilperoort

Stan Schilperoort

stan.schilperoort@sitech.nl

Join the Young Sitech Professionals

Meld je aan!